Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Vliegende Hollander

Gezellige waterscoutinggroep. Kom ook leuke, leerzame en spannende dingen doen!

Bij scoutinggroep de Vliegende Hollander geniet je van sport en spel dankzij een groot aanbod aan sportieve en recreatieve activiteiten. 

Bij de Welpen (7-11 jaar) beleef je op zaterdag altijd veel plezier in en om het clubhuis met elke week een ander thema. Bijvoorbeeld cowboys en indianen of piraten. In het clubhuis ga je knutselen om maskers te maken of bijvoorbeeld bruggen te bouwen van spaghetti.

In de zomer worden kano’s en kajaks gebruikt om lekker te varen op het water van de parken Oosterbeek en Clingendael. 

Lijkt het je leuk om ook een vliegende hollander te worden? Je mag 3 keer gratis meedoen om te kijken of scouting iets voor jou is. Stuur gewoon een mailtje. 

Meer informatie over Scoutinggroep de Vliegende Hollander vind je via de roze button.

Tip: nog meer leuke clubs vind je in onze categorie Clubjes.

Scoutinggroep de Vliegende Hollander

Park Oosterbeek 4

2244 VJ Wassenaar

Openingstijden De welpen komen iedere zaterdag bij elkaar van 10.00 tot 12.30 uur en van 14.00 tot 16.30 uur.
Prijs Contributie €75,- per half jaar exclusief eenmalige installatiekosten €17,50
Mail direct

Mail direct naar Scoutinggroep de Vliegende Hollander

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

The Sand Company zeezwemmen

Veilig zwemmen in zee! 4-weekse woensdagmiddag cursus aan het zuiderstrand op Scheveningen.

Cub Club baby- en peuterzwemmen

Voor kinderen van 0 tot 5 jaar. Van de eerste plons tot vol vertrouwen bewegen in het water.

The Residents Stadsorkest

Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!

Dansles voor kids en kleuters

Leuke danslessen bij Lonneke van Leth Dans! Kleuterdans, ballet, modern, hiphop en meer!

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Strandseizoen Den Haag gestart!

Het strandseizoen in Den Haag is officieel begonnen. En hoe! Met een vernieuwde boulevard op Scheveningen en een volle agenda met festivals is dit hét moment om er samen op uit te gaan. Van het strand naar de stad en weer terug… hier kan het gewoon op één dag. Precies wat dit een fijne Kidsproof tip maakt.

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Koningsdag met kinderen in Den Haag 2026

Met Koningsdag kleurt Den Haag oranje! Waar zijn de leukste vrijmarkten met kinderen? Geniet met je gezin van Koningsdag in Den Haag eo en ook leuk: download de Koningsdag Kletspraat!

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!