
De Vliegende Hollander
Gezellige waterscoutinggroep. Kom ook leuke, leerzame en spannende dingen doen!
Bij scoutinggroep de Vliegende Hollander geniet je van sport en spel dankzij een groot aanbod aan sportieve en recreatieve activiteiten.
Bij de Welpen (7-11 jaar) beleef je op zaterdag altijd veel plezier in en om het clubhuis met elke week een ander thema. Bijvoorbeeld cowboys en indianen of piraten. In het clubhuis ga je knutselen om maskers te maken of bijvoorbeeld bruggen te bouwen van spaghetti.
In de zomer worden kano’s en kajaks gebruikt om lekker te varen op het water van de parken Oosterbeek en Clingendael.
Lijkt het je leuk om ook een vliegende hollander te worden? Je mag 3 keer gratis meedoen om te kijken of scouting iets voor jou is. Stuur gewoon een mailtje.
Meer informatie over Scoutinggroep de Vliegende Hollander vind je via de roze button.
Tip: nog meer leuke clubs vind je in onze categorie Clubjes.
Scoutinggroep de Vliegende Hollander
Park Oosterbeek 4
2244 VJ Wassenaar
Openingstijden
De welpen komen iedere zaterdag bij elkaar van 10.00 tot 12.30 uur en van 14.00 tot 16.30 uur.Prijs
Contributie €75,- per half jaar exclusief eenmalige installatiekosten €17,50Toon op kaart
Meer inspiratie


Peutergym bij Ren4Sport
Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Hart Beach surf- en skatelessen
Leer surfen of skaten als een pro en beleef het chille strandleven bij Hart Beach Scheveningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!