Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ski & Snowboard Xperience

Leer in korte tijd goed skiën bij Ski & Snowboard Xperience in Boskoop.

Midden in het Groene Hart, in sportcentrum Midden-Boskoop, ligt Ski & Snowboard Xperience, een indoor rolbaan waar kids en volwassenen goed kunnen leren skiën en snowboarden. Er wordt lesgegeven volgens de laatste nieuwe sneeuwtechniek.

Op de grote lopende band, die bekleed is met een speciaal soort hoogpolig wit kunstgras, kun je met z’n tweeën tegelijk skiën of snowboarden. En dankzij een grote spiegelwand kun je precies zien wat je doet! Begeleid door de skileraar die altijd in de buurt is of die met je meeskiet. Hierdoor leer je de techniek snel!

De ski- en snowboardlessen zijn geschikt voor alle niveaus. Er zijn gezinscursussen en -abonnementen, een kidsclub voor kinderen van 4-7 jaar en een Rookieskidsclub voor 7 tot 10-jarigen.

Kijk voor alle informatie op de website van Ski & Snowboard Xperience. Klik hiervoor op de roze button. 

Tip: Kijk in de categorie Eropuit voor nog meer winterpret!

Ski & Snowboard Xperience

Sportlaan 1

2771 RW Boskoop

Openingstijden Van 1 oktober tot 1 april
Maandag t/m vrijdag: 09:00 -23:00 uur
Zaterdag & zondag: 09:00 - 18:00 uur

Van 1 april tot 1 oktober
Maaandag, woensdag & vrijdag: 18:00 - 23:00 uur
Donderdag & zaterdag: 09:00 - 13:00 uur

Van 1 juli tot 1 september gesloten.
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Ski & Snowboard Xperience

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vakantie in het Rijksmuseum

Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!

Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!

Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Leidschendam en geniet van superleuke films!

Meivakantie bij Filmhuis Den Haag

In het gezellige Filmhuis Den Haag draaien weer leuke kinderfilms deze meivakantie! Kom je ook?

Bezoek de Tweede Kamer in de meivakantie!

Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief