Speeltuin Spaarwaterveld
Leuke speeltuin in Bezuidenhout in Den Haag!
Het Spaarwaterveld (tegenover de bibliotheek) is een prachtig speelterrein met een groot grasveld, waar je onder meer kunt voetballen, en een verhard speelveld waar je kunt tennissen, basketballen of skaten. Op de kinderspeelplek staan diverse speeltoestellen, waaronder een groot houten kasteel. Het terrein is het gehele jaar geopend. Er zijn veel sport- en spelmaterialen die je kunt lenen om mee te spelen of sporten.
Kijk hier voor nog veel meer leuke speeltuinen in en om Den Haag.
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Informatiecentrum Binnenhof Renovatie
Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.
Gratis sporten in Den Haag
Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken. Helemaal gratis!
Zomer bij Kunstmuseum Den Haag
Kom lekker buiten schilderen, kleien en timmeren in de museumtuin van het Kunstmuseum deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.
Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen
Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.