
Kinderfeestje Buytendelft
Vier je kinderfeestje bij Buytendelft. Ze hebben super leuke programma's. Voor elk wat wils dus!
Wist je dat je bij Stadsboerderij Buytendelft je kinderfeestje kan vieren? Echt super leuk!
Er zijn verschillende programma’s waar je uit kunt kiezen. Fijn is dat die programma’s altijd door kunnen gaan. Ook als het minder fijn weer is.
Zo kun je kiezen uit een Vuurplaats feestje, waarbij je vuur leert maken en ook het grote vuur aansteekt. Kun je lekker een broodje bakken of popcorn poffen.
Ben je dol op spelletjes? Dan is het Farmathlon feestje echt iets voor jou. Er is een compleet boerenspelletjescircuit op de boerderij met leuke spelletjes als eierrace, boerengolf, koekhappen, twee emmertjes water halen en nog meer.
Ook leuk is de Pony party. Je leert hoe je de pony’s moet poetsen en daarna geef je ze natuurlijk ook een lekkere poetsbeurt. Ben je stoer genoeg? Dan mag je ook een rondje met ze wandelen op het erf!
De feestjes zijn mogelijk op woensdag- of zaterdagmiddag. De verschillende programma’s duren ongeveer 2 uur en zijn geschikt voor minimaal 6 kinderen en maximaal 10 kinderen. Minimum leeftijd is 6 jaar.
Wil je meer weten? Klik dan even op de roze button.
Tip: wist je dat er regelmatig leuke activiteiten worden georganiseerd op de stadsboerderij Buytendelft? Je vindt ze in onze Uitagenda!
Stadsboerderij Buytendelft
Korftlaan 3A
2616 LJ Delft
Openingstijden
Woensdag- of zaterdagmiddagPrijs
€10,- per kindToon op kaart
Meer inspiratie


Kinepolis Kinderfeestje
Vier je verjaardag als een echte ster bij Kinepolis Leidschendam in de Mall of the Netherlands!
Kinderfeestjes bij Planet Jump & Play
Een kinderfeestje op een unieke plek: een trampolinepark in een kerk.
JUMP Freerun kinderfeestje
Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Kinderboeken shoppen in Den Haag
Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!