Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sterrenbad

In zwembad het Sterrenbad in Wassenaar is het fijn vrijzwemmen. Met leuke glijbaan en peuterbad!

In zwembad het Sterrenbad is het goed vertoeven tijdens het vrijzwemmen. Er is namelijk voor iedereen wat te beleven. Er is een groot recreatiebad met een snelle waterglijbaan, een snelle waterkreek en warme whirlpool. Het aparte peuterbadje heeft een leuke spuiter en een glijbaantje en is 32 °C.

Op zondagochtend is het warme bad voor ouders met baby’s en peuters geopend tijdens het vrijzwemmen. Dit bad is 34 °C en heel comfortabel voor de allerkleinsten. Daarnaast is er zondag van 10.00 tot 15.00 uur ook de mogelijk vrij te zwemmen in het wedstrijdbad. Hier drijven vlotten en in de vakanties vind je hier regelmatig opblaaskussens of zijn er andere activiteiten.

Je kunt in het Sterrenbad terecht voor vrijzwemmen, zwemles en baby- en peuterzwemmen. Er zijn aankleedtafels aanwezig voor de kleintjes.

Voor kinderen zonder zwemdiploma zijn zwemvleugeltjes verplicht.

Het tropisch recreatiebad heeft:
– een peuterbad met water van 32 graden Celsius
– een spuitelement
– een whirlpool
– een waterglijbaan
– een wildwaterkreek
– een natte bar voor de traditionele frites of een ijsje voor tijdens of na het zwemmen. Ook kun je er terecht voor koffie, een tosti of een broodje.

Klik voor meer informatie over het Sterrenbad door naar de website via de roze button.

Tip: lees alles over zwemles in het Sterrenbad.

Tip: we hebben nog veel leuke kinderuitjes in en om Den Haag!

Sportplaza Wassenaar BV Sterrenbad

Generaal Winkelmanlaan 2

2243 AZ Wassenaar

Openingstijden Zie website voor meer info
Prijs Zie website voor de actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar Sportplaza Wassenaar BV Sterrenbad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Hart Beach Family Surf

Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Informatiecentrum Binnenhof Renovatie

Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!

Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!