Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sterrenbad

In zwembad het Sterrenbad in Wassenaar is het fijn vrijzwemmen. Met leuke glijbaan en peuterbad!

In zwembad het Sterrenbad is het goed vertoeven tijdens het vrijzwemmen. Er is namelijk voor iedereen wat te beleven. Er is een groot recreatiebad met een snelle waterglijbaan, een snelle waterkreek en warme whirlpool. Het aparte peuterbadje heeft een leuke spuiter en een glijbaantje en is 32 °C.

Op zondagochtend is het warme bad voor ouders met baby’s en peuters geopend tijdens het vrijzwemmen. Dit bad is 34 °C en heel comfortabel voor de allerkleinsten. Daarnaast is er zondag van 10.00 tot 15.00 uur ook de mogelijk vrij te zwemmen in het wedstrijdbad. Hier drijven vlotten en in de vakanties vind je hier regelmatig opblaaskussens of zijn er andere activiteiten.

Je kunt in het Sterrenbad terecht voor vrijzwemmen, zwemles en baby- en peuterzwemmen. Er zijn aankleedtafels aanwezig voor de kleintjes.

Voor kinderen zonder zwemdiploma zijn zwemvleugeltjes verplicht.

Het tropisch recreatiebad heeft:
– een peuterbad met water van 32 graden Celsius
– een spuitelement
– een whirlpool
– een waterglijbaan
– een wildwaterkreek
– een natte bar voor de traditionele frites of een ijsje voor tijdens of na het zwemmen. Ook kun je er terecht voor koffie, een tosti of een broodje.

Klik voor meer informatie over het Sterrenbad door naar de website via de roze button.

Tip: lees alles over zwemles in het Sterrenbad.

Tip: we hebben nog veel leuke kinderuitjes in en om Den Haag!

Sportplaza Wassenaar BV Sterrenbad

Generaal Winkelmanlaan 2

2243 AZ Wassenaar

Openingstijden Zie website voor meer info
Prijs Zie website voor de actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar Sportplaza Wassenaar BV Sterrenbad

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum in Den Haag!

De Windjager: nieuwste attractie bij Madurodam

Laat je meevoeren door de kracht van de wind in dit gloednieuwe avontuur!

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Familieticket Kinepolis

Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Kinderboeken shoppen in Den Haag

Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief