Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stichting NatuurWijs

Bij Stichting NatuurWijs kan je nu mee doen met de training NatuurWijzer!

NatuurWijs wil kinderen weer in verbinding brengen met de natuur. Daarom bieden zij een natuurprogramma aan voor basisscholen. De kinderen trekken een ochtend, een hele dag óf drie keer een hele dag met een NatuurWijzer de bossen in of de hei op.

Daar mogen ze kijken, voelen, ruiken, luisteren en proeven. Zélf de natuur ervaren en zélf ontdekken wat mensen en natuur met elkaar te maken hebben. Dat blijft pas écht hangen. Het bos als klaslokaal. Want leren over natuur doe je ín de natuur.

Meer weten voor NatuurWijs en de programma’s die ze bieden? Klik dan door naar de website via de roze button. Wil je graag samenwerken met NatuurWijs? Laat dan even weten dat je via kidsproof komt. 

Tip: Leuke natuuractiviteiten bij jou in de buurt vind je in de Uitagenda!

Stichting NatuurWijs

Vennekes 7

4854AR Bavel

Prijs Zie de website
Mail direct

Mail direct naar Stichting NatuurWijs

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Peutergym bij Ren4Sport

Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.

Hart Beach surf- en skatelessen

Leer surfen of skaten als een pro en beleef het chille strandleven bij Hart Beach Scheveningen!

Academy of Vocal Arts

De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Reserveer

Zomerschool Hoftheater

Leer spelen, zingen en dansen of ontwikkel je verder tijdens deze lessenreeks van het Haagse hoftheater!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief