Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Strandhuis Maví

Springen op de trampoline, spelen met strandspeelgoed of de zee op met kano's, kies wat jij wil doen!

Rust en ruimte, dat is Maví. Met een grote ronde pit waar je omheen kan zitten. Nee geen kampvuur hier, maar een mega trampoline. Dat schreeuwt Kidsproof!

Schuif aan de picknicktafel en geniet van al het lekkers. Gaat jouw kind voor fish an chips, spaghetti of friet met kroket of frikandel? 

Zelf kun je hier natuurlijk ook lekker eten. Ga bijvoorbeeld voor een lekkere pizza zo uit de houtoven.

Eet je lactosevrij, vegan, vegetarisch of glutenvrij? Dat is geen probleem bij Maví!

Klaar met eten of nog even wachten tot het klaar is? Dan kunnen de kids springen op de trampoline of spelen met het strandspeelgoed. Als ouder kan je hier dus heerlijk relaxt zitten (of aan een yoga- of surflesje meedoen).

Wat grotere durfallen bij je? Ga er dan op uit op de zee met kano’s, wat een zomers avontuur! 

Je vindt Maví aan het Zuiderstrand bij strandslag 6-7. 

Heerlijk ontspannen, voor ieder wat wils en zonder teveel gedoe. En natuurlijk hebben ze hier kinderstoelen. Gewoon goed!

Klik op de roze button voor meer informatie en voor het hele menu.

Tip: Toe aan een nieuwe hobby? Wij hebben de leukste clubjes in de regio Den Haag voor je verzameld.

Strandhuis Mavi

2554 ZZ The Hague

Openingstijden Zie website (via roze button) voor de openingstijden
Prijs Zie website (via roze button) voor het menu
Mail direct

Mail direct naar Strandhuis Mavi

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

BijEssie kidscafé Delft

BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!

Hart Beach Surfrestaurant

Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!

Familie café ’t Nestje

Ontspannen met de hele familie en smullen van het (kids)menu bij Familie café 't Nestje in Zoetermeer!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!

Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee

Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips

Mauritshuis vol vogels!

In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!