Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wildplukken en struinen

Ga mee met de wildplukwandeling van STRUIN! en ontdek de eetbare natuurwereld.

De natuur is niet alleen mooi om te zien, maar ook nog eens eetbaar en goed voor je!

In juni staan de linde, vlier, maar ook veel wilde kruiden in bloei. Maar er zit nog veel meer lekkers verstopt in de natuur, zoals besjes en wilde frambozen of aardbeitjes en heel veel andere planten.
Samen met Daphne van STRUIN! ga je op ontdekkingstocht. Ze laat je zien wat je wel én niet kan eten.

De Wildplukwandeling & proeverij is deze zondag 30 juni van 14.00 tot 16.00 uur op Landgoed Clingendael.

De struintochten duren ongeveer 2 uur.
Na afloop krijg je nog een wildpluk-hap, soep of snack. Afhankelijk van het seizoen en wat de natuur in de bonus heeft.

Voor meer informatie klik je op de roze button. Meld je van te voren aan via info@daphnestruint.nl.

Tip: Voor nog meer leuke uitjes in de natuur kijk je bij onze categorie eropuit.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

STRUIN!

Wassenaarseweg

Den Haag

Openingstijden 14.00 - 16.00 uur
Mail direct

Mail direct naar STRUIN!

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!

Techniekworkshops voor kids

Ga aan de slag met techniek in de Techniekstudio's van TU Delft Science Centre. Helemaal vernieuwd!

Bounce Valley springt eruit

Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!

Nieuw: Rivierenland!

Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief