
Kinderfeestje surfen
Wil je je verjaardag op het strand vieren en leren surfen? Dat kan bij Surfles.nl The Shore Scheveningen!
Bij Surfles.nl kun je een gaaf partijtje vieren. Namelijk al surfend of skatend! Wil je meer weten over het vieren van je feestje bij Surfles.nl klik dan even op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: vind je surfen helemaal gaaf en zou je wel veel vaker willen surfen? Surfles.nl geeft ook surflessen!
Tip: wist je dat er in schoolvakanties ook regelmatig surfcamps worden georganiseerd? Je vindt ze in onze categorie Vakantiekampen.
Surfles.nl surfschool
2586 JW Den Haag
Openingstijden
In overlegPrijs
Vanaf €15,- per kind
Mail direct
Telefoonnummer
Meer inspiratie


Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Kinderfeestje bij You Jump Rijswijk
Organiseer een gaaf kinderfeestje bij trampolinepark You Jump in Rijswijk.
Ren4Sport kinderfeestjes
Bubbel voetbal, dansen of Archery tag tijdens een kinderfeestje met Ren4Sport! Actief en uitdagend!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!
Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!