’t Haagsch Snoephuis
Jammie, een winkel vol lekkers! Snoepjes, chocolade, bonbons, uitdeeltaarten en -zakjes en nog veel meer!
’t Haagsch Snoephuis is een wel heel lekker adresje om te kennen.
Een winkel vol lekkere dingen als snoepjes, chocolade, bonbons, uitdeeltaarten en -zakjes en nog veel meer.
Ook leuk: boven de winkel zit ‘Zoet & Lief’. Een uniek plekje waar je kunt ontbijten, high tea-en en zelfs je partijtje kunt vieren. Met recht een adresje om te onthouden.
Klik snel op de roze button voor meer informatie.
't Haagsch Snoephuis
Frederik Hendriklaan 123-A
2582 BX Den Haag
Openingstijden
Maandag van 12.00 tot 17.30 uurDinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.30 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x speelbossen, speeltuinen en buitenplekken in Den Haag!
In en om Den Haag zijn zoveel mooie plekjes om naar buiten te gaan met de kinderen. Van bos, park, strand tot speeltuin. Waar neem jij je kinderen mee naar toe?
Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!
Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.
Haagse geheimtip: Het Paradijs voor peuters en kleuters
Wat een fijn Haags plekje. Helemaal bovenin de Koninklijke Schouwburg Den Haag vind je het Paradijs; een kleine sfeervolle zaal met de leukste voorstellingen voor kindjes vanaf 0,5 jaar. Ook is er een fijne koffiehoek met speelplek. Een super manier om met jouw kleintje kennis te maken met theater.