’t Haagsch Snoephuis
Jammie, een winkel vol lekkers! Snoepjes, chocolade, bonbons, uitdeeltaarten en -zakjes en nog veel meer!
’t Haagsch Snoephuis is een wel heel lekker adresje om te kennen.
Een winkel vol lekkere dingen als snoepjes, chocolade, bonbons, uitdeeltaarten en -zakjes en nog veel meer.
Ook leuk: boven de winkel zit ‘Zoet & Lief’. Een uniek plekje waar je kunt ontbijten, high tea-en en zelfs je partijtje kunt vieren. Met recht een adresje om te onthouden.
Klik snel op de roze button voor meer informatie.
't Haagsch Snoephuis
Frederik Hendriklaan 123-A
2582 BX Den Haag
Openingstijden
Maandag van 12.00 tot 17.30 uurDinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.30 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.