Surflessen The Shore
Is jouw kind echt een buitenkind? Leer 'm surfen bij The Shore in Scheveningen!
Is je kind dol op buiten zijn, strand, zee en lekker actief zijn? Dan zijn surflessen echt wat voor hem/haar.
Bij The Shore Scheveningen krijgen de kinderen in kleine groepjes van maximaal 6 per instructeur. Hierdoor is er veel individuele aandacht. Bij de surflessen werken kinderen aan brede vaardigheden zoals zelfredzaamheid in de zee en muien herkennen. Ook kunnen ze unieke Surfdiploma’s behalen. Hierbij leren ze op een speels manier de skills.
Voor kinderen t/m 13 jaar begin je bij de Surf Academy Keiki’s. Stap voor stap leer je surfen, waarbij je doormiddel van het halen van surfdiploma’s wordt omgetoverd tot een echte surf(st)er. Uiteraard worden de lessen gegeven door leraren met een instructeursbevoegdheid en veel ervaring.
Elke maandag t/m vrijdag is er les om 16:00 uur. In het weekend zijn er twee lesmomenten per dag, als er genoeg aanmeldingen zijn. Elke les duurt 1,5 uur en gaat door bij 4 inschrijvingen!
Wil je kind in het weekend naar surfles? Dan graag de dag van tevoren aanmelden.
Tip: er zijn ook family lessons!
Voor meer informatie en reserveren klik je op de roze button.
Op Kidsproof.nl vindt je heel veel leuke tips voor het vieren van een kinderfeestje.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
The Shore
The Hague
Openingstijden
Zie websitePrijs
€22,50 p.p.Voor surflessen kan je een 10-strippenkaart kopen, waarbij je €17,95 per keer betaalt.
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Zuiderpark Vakantiepark 2026
Gratis spelen, ontdekken en genieten van voorstellingen op het theatereiland van het Zuiderparktheater!
Creatief met techniek bij de TU Delft deze zomer
Kies een workshop bij TU Delft Science Centre deze zomervakantie en ga aan de slag in de Techniekstudio
Zomertekenschool: zomer van je dromen
Ontdek hoe je jouw dromen op papier zet in de Zomertekenschool in het altijd leuke Kinderboekenmuseum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.