Peuterdans (2+)
Springen, swingen en vrij bewegen bij Regentes in Den Haag!
31 oktober – 19 december | Regentes
Zodra de muziek begint, is het alsof de hele ruimte tot leven komt. Kleine voetjes tikken op de vloer, handjes zwaaien in de lucht en overal klinkt vrolijk gelach. Onder de aanstekelijke begeleiding van Zaddik Francis duiken peuters én ouders samen in een wereld vol dans, spel en plezier. Het is een ochtend vol beweging, vrolijkheid en verwondering en iedereen doet mee!
Wat maakt Peuterdans zo leuk?
Elke les voelt als een nieuw avontuur. De ene week dansen de kinderen als dieren door de zaal, de andere week waaien ze als herfstblaadjes of toveren ze kleuren in de lucht. De muziek nodigt uit tot bewegen, en met gekleurde linten, sjaaltjes of kleine instrumentjes ontdekken peuters spelenderwijs wat hun lijf allemaal kan. Niets moet, alles mag, dat maakt het juist zo ontspannen.
Je ziet het plezier in hun ogen als ze springen, draaien of even helemaal losgaan. En stiekem? Jij als ouder geniet minstens zo hard mee.
Even samen dansen
Wat Peuterdans extra bijzonder maakt, is dat ouders of begeleiders meedoen. Even geen haast of schema’s, maar gewoon een vrolijk moment samen. Na afloop is er tijd om bij te komen in het gezellige Theatercafé. Terwijl jij geniet van een kopje koffie of thee, kletsen de peuters nog na over hun favoriete dans.
Een vrolijke vrijdag voor jou en je peuter
Peuterdans is een klein feestje midden in de week. Een plek waar fantasie, muziek en beweging samenkomen en waar jullie allebei blij van worden.
Op onze uitagenda vind je nog veel meer leuke activiteiten voor peuters in Den Haag.
Klik op de roze button om via Theater De Regentes je kaartjes te reserveren, dans je mee?
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg
De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!