Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theater De Vaillant

Voorstellingen, muziek- en theaterlessen en andere workshops voor de kids bij theater de Vaillant.

Je kunt in Theater De Vaillant van alles beleven samen met je kinderen. Er zijn voorstellingen, muziek- en theaterlessen en andere workshops.
Samen met de klas naar een voorstelling, of als uitje met het gezin of BSO – het kan allemaal! Kinderen vanaf 2 jaar oud zijn welkom!

Iedere schoolvakantie is er een speciaal kinderprogramma, een hartstikke leuke schoolvakantie-activiteit in de buurt! Kijk via de button wat er in de schoolvakanties te doen is.

Wij willen een uitnodigende plek zijn voor kinderen uit de Schilderswijk, Transvaal en het Centrum. De cultuur van de bewoners en de talenten van de kinderen staan centraal. Vroeg kennismaken met cultuur helpt kinderen zich te ontwikkelen, en daarom bieden ze theater waarin ze actief kunnen meedoen, hun talenten ontdekken en zelfs op het podium staan. Samen bouwen we aan het publiek en de artiesten van de toekomst!

Wil je weten wat je met je kinderen kan doen in De Vaillant? Klik dan op de roze button en plan alvast je volgende uitje met je kind!

Theater De Vaillant

Hobbemastraat 120

2526 JS Den Haag

Mail direct

Mail direct naar Theater De Vaillant

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Maurits muis in het Mauritshuis

Creatief aan de slag met de workshops in het Mauritshuis deze zomervakantie. Gratis entree voor kinderen!

Zomer bij Toekomstmuseum GeoFort

Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen

Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren

Muzikale zomer bij Museon-Omniversum

Bewegen, muziek maken, creatief, films: beleef een zomervakantie vol muziek bij Museon-Omniversum!

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!

Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.

Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen

Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!