Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theater Merlijn

Theater Merlijn is een knus theater en de thuisbasis van Rabarber, de theaterschool van Den Haag.

Theater Merlijn is een vlakkevloertheater met 110 stoelen en de thuisbasis van Rabarber, de theaterschool van Den Haag.

Rabarber heeft in Den Haag haar eigen gebouw, waar Theater Merlijn een onderdeel van is. Samen delen ze een gezellige en sfeervolle foyer.
In theater Merlijn worden de eigen producties gespeeld en geven alle leerlingen aan het eind van het seizoen hun presentaties, waar ouders kunnen zien wat ze hebben geleerd op het gebied van toneel, zang en dans.

Regelmatig speelt Rabarber er familievoorstellingen en jaarlijks vindt er het middelbare scholieren festival RABS en het Jongeren Theaterfestival STUDIO 33 plaats. Daarnaast is Theater Merlijn gastheer voor verschillende Haagse theatergroepen.

Theater Merlijn is te vinden aan de rand van het centrum van Den Haag, gelegen in de oude locatie van de Openbare Bibliotheek aan de Bilderdijkstraat 35 en is heel makkelijk bereikbaar met tram 17.

Klik op de roze button voor de voorstellingen van Rabarber in Theater Merlijn.

Tip:Vind jij het leuk om met theater bezig te zijn? Dan is Rabarber iets voor jou!

Theater Merlijn

Bilderdijkstraat 37

2513 CM Den Haag

Openingstijden Kijk op de website wanneer er voorstellingen zijn.
Prijs Prijzen variëren tussen de €6,- en €12,- pp
Mail direct

Mail direct naar Theater Merlijn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Informatiecentrum Binnenhof Renovatie

Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.

Hart Beach Family Surf

Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!

Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.