
Theater Merlijn
Theater Merlijn is een knus theater en de thuisbasis van Rabarber, de theaterschool van Den Haag.
Theater Merlijn is een vlakkevloertheater met 110 stoelen en de thuisbasis van Rabarber, de theaterschool van Den Haag.
Rabarber heeft in Den Haag haar eigen gebouw, waar Theater Merlijn een onderdeel van is. Samen delen ze een gezellige en sfeervolle foyer.
In theater Merlijn worden de eigen producties gespeeld en geven alle leerlingen aan het eind van het seizoen hun presentaties, waar ouders kunnen zien wat ze hebben geleerd op het gebied van toneel, zang en dans.
Regelmatig speelt Rabarber er familievoorstellingen en jaarlijks vindt er het middelbare scholieren festival RABS en het Jongeren Theaterfestival STUDIO 33 plaats. Daarnaast is Theater Merlijn gastheer voor verschillende Haagse theatergroepen.
Theater Merlijn is te vinden aan de rand van het centrum van Den Haag, gelegen in de oude locatie van de Openbare Bibliotheek aan de Bilderdijkstraat 35 en is heel makkelijk bereikbaar met tram 17.
Klik op de roze button voor de voorstellingen van Rabarber in Theater Merlijn.
Tip:Vind jij het leuk om met theater bezig te zijn? Dan is Rabarber iets voor jou!
Theater Merlijn
Bilderdijkstraat 37
2513 CM Den Haag
Openingstijden
Kijk op de website wanneer er voorstellingen zijn.Prijs
Prijzen variëren tussen de €6,- en €12,- ppToon op kaart
Meer inspiratie


Nieuw: Rivierenland!
Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.
LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen
Bouw, Speel & Leer! LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen is de ultieme indoor LEGO® speelplek.
Bibliotheek Den Haag
Wist je dat kinderen tot 18 jaar gratis lid zijn? Maak je kind ook gratis lid!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!
Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!