Thee met Koekjes
Kom bij Thee met Koekjes naar Club Geluk. Een ontspannen droomplek waar niets moet!
Club Geluk is een ontspannen droomplek en creatieve werkplaats waar gewerkt, geschaafd, gelachen, gedroomd, verwonderd, geleefd en geleerd wordt.
Een keer per maand niks moeten. Een echte Mindful Monday!
Er is een Club Jong Geluk voor kinderen van 5 t/m 8 jaar en een Club Geluk voor kinderen van 9 t/m 12 jaar.
Wil je meedoen? Schrijf je dan van te voren even in. Het aantal plekken is namelijk beperkt. Meer informatie vind je via de roze button.
Tip: nog meer leuke clubjes vind je in ons overzicht Clubjes.
Thee met Koekjes
Haarlemsestraat 20
2587 RA Den Haag
Openingstijden
Maandelijks op maandag van 15.45 tot 17.30 uur. Kijk voor de exacte data op de website van Thee met Koekjes.Prijs
€15,- per keer. Strippenkaart voor 12 keer is €150,- (door meerdere mensen te gebruiken)Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Surfcamp in de herfstvakantie
Bij Hart Beach vullen kids hun vakantiedagen met surfen, skaten en beachgames op Scheveningen
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Zwemles bij Hofspetters
Geen wachtlijst voor ABC-zwemles! Elke zondagmiddag in Zwembad De Viergang in Pijnacker-NootdorpBlogs & inspiratie
Alle blogs
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!