Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

TU Delft Hortus Botanicus

De TU Delft Hortus Botanicus is meer dan alleen bomen en planten. Ook een blote-voetenpad en meer leuks!

Denk je bij een tuin alleen aan bomen en planten? Dan heb je de Botanische Tuin van de TU Delft nog niet bezocht! Hier is namelijk veel meer te zien.

De TU Delft Hortus Botanicus bestaat eigenlijk uit een aantal verschillende tuinen. Zo vind je er de bomentuin met heel veel naald- en loofbomen. Maar ook een bijenstal, volière, rotstuin, kinderspeelhuis en blote-voetenpad.

En in de middentuin vind je eetbare gewassen als vergeten groenten bijvoorbeeld. Maar ook de kassen niet overslaan hoor. De tropische en subtropische planten die je daar ziet staan komen vooral uit Azie. 

Voor meer informatie over de Botanische Tuin van de TU Delft klik je op de roze button.

Tip: wist je dat Kidsproof je ook via Facebook op de hoogte houdt van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Like onze pagina nu en mis niets!

TU Delft Hortus Botanicus

Poortlandplein 6

2628 BM Delft

Openingstijden Hele jaar
Dinsdag t/m zondag   10.00 - 17.00 uur
Maandag gesloten, maar op feestdagen geopend

Gesloten
1 januari                    
25 – 26 december    
31 december       
Check voor openingstijden tijdens feestdagen de website via de roze button.
Prijs Kinderen tot en met 14 jaar €2,-. Volwassenen €4,-.
Mail direct

Mail direct naar TU Delft Hortus Botanicus

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Moordspel in de Gevangenpoort

Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!

Videogame Museum meivakantie

The place to be voor iedereen die alles wil weten (én beleven) over videogames! Leuk uitje in Zoetermeer.

Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!

Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Leidschendam en geniet van superleuke films!

FunZone Zoetermeer

Springen, klimmen, klauteren en zelfs uit eten. Het kan bij FunZone Zoetermeer!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief