Gratis spelen bij Van der Spek
Voordeeltuincentrum Van der Spek in Zevenhuizen, verrassend leuk met binnenspeeltuin en dierenweide.
Soms is het ook leuk om nét even buiten de stad op pad te gaan. Op ongeveer een half uur rijden van Den Haag ligt Voordeeltuincentrum Van der Spek in Zevenhuizen.
Een verrassend leuk uitje waar kinderen gratis kunnen spelen in de binnenspeeltuin, dieren kunnen bekijken in de dierenweide en waar je tussendoor voordelig kunt eten in het restaurant.
Terwijl jij rustig door het tuincentrum loopt of even iets lekkers eet in het restaurant, kunnen de kinderen zich uitleven in de grote binnenspeeltuin. Die is gratis toegankelijk en geschikt voor kinderen tot ongeveer 12 jaar. Voor de allerkleinsten is er een apart speelgedeelte.
Ook buiten is er van alles te zien. Neem samen een kijkje bij de dierenweide met alpaca’s, geitjes en andere dieren. En in de vakanties worden er regelmatig leuke kinderactiviteiten georganiseerd, zoals een gratis speurtocht.
Horeca
Even pauze? In restaurant Spektakel kun je voordelig ontbijten, lunchen of een pannenkoek eten. Er is een groot zitgedeelte en een terras voor zonnige dagen. Alles werkt met zelfbediening, dus je kiest gewoon wat je lekker vindt en geniet op je eigen tempo.
Echt een fijne Kidsproof tip als je een betaalbaar uitje zoekt. Even spelen, dieren kijken, iets eten en ondertussen misschien nog leuke spullen voor huis of tuin vinden. Wij zijn fan!
Waarom is dit een leuk gratis uitje met kinderen?
✓ Grote gratis binnenspeeltuin voor kinderen tot circa 12 jaar
✓ Apart speelgedeelte voor peuters en kleintjes
✓ Dierenweide met alpaca’s en geitjes
✓ Gratis kinderspeurtocht in de vakanties
✓ Restaurant met pannenkoeken, ontbijt en lunch
✓ Groot tuincentrum én verswinkel om rond te kijken
✓ Gratis parkeren en makkelijk bereikbaar langs de A12
Praktische info
Wie: gezinnen met kinderen tot ca. 12 jaar
Wat: binnenspeeltuin, dierenweide, speurtocht en restaurant
Waar: Voordeeltuincentrum Van der Spek, Bredeweg 110, Zevenhuizen
Op zoek naar nog meer leuke uitjes met kinderen in de omgeving? Bekijk ze dan ook eens op Kidsproof Leiden
Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info en openingstijden.
Van der Spek
Bredeweg 110
2761 KB Zevenhuizen
Openingstijden
maandag t/m zaterdag (zondag gesloten)Prijs
spelen in de speeltuin is gratisToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Onderwateravontuur op Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren
Groot Kerstcircus met korting, bestel nu!
Reserveer nu de beste plekken met 25% korting voor het Groot Kerstcircus Den Haag in de kerstvakantie!
Herfstspeurtocht met kinderen
Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze speurtocht van Dunea!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2026/2027
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Ontdek het programma 2026/2027 van Amare voor gezinnen!
Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.