
Fien & Teun gaan op schattenjacht!
Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!
Fien & Teun gaan op Schattenjacht!
Neefje Sem komt logeren bij Fien en Teun op de boerderij en daar hebben ze superveel zin in! Met zijn drietjes gaan ze op avontuur en natuurlijk mogen de dieren ook mee. Als ze nog maar net op weg zijn, doen ze al een grote ontdekking. Ze vinden een oude boot met een kist vol piratenkleding en … een schatkaart! Dat kan maar één ding betekenen: Het is tijd voor een schattenjacht!
Ga mee op een echt piratenavontuur met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes in hun nieuwste bioscoopfilm! Met heel veel leuke – bekende en nieuwe – liedjes!
Nu te zien in alle bioscopen in Nederland. Klik door naar de website om je kaartjes te boeken!
Van Hoorne Entertainment
Te zien in de bioscoop bij jou in de buurt!
Toon op kaart
Meer inspiratie


Bezoek de Tweede Kamer in de meivakantie!
Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.
Videogame Museum meivakantie
The place to be voor iedereen die alles wil weten (én beleven) over videogames! Leuk uitje in Zoetermeer.
FunZone Zoetermeer
Springen, klimmen, klauteren en zelfs uit eten. Het kan bij FunZone Zoetermeer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!