Vermeer Centrum Delft
Ontdek het werk, de stad en het leven van Johannes Vermeer in het Vermeer Centrum Delft
Johannes Vermeer is een beroemde schilder uit Delft. Misschien ken je zijn schilderijen ‘Het straatje’ of ‘Meisje met de parel’ wel.
In het Vermeer Centrum Delft kom je alles te weten over deze beroemde schilder. Hoe maakte hij zijn verf? Wie waren zijn tijdgenoten? Wat deed hij nog meer naast het schilderen? In wat voor tijd leefde hij? In drie verdiepingen word je meegenomen in de wereld en tijd van Vermeer.
Een audiotour is bij de ticketprijs ingebrepen.
Het Vermeer Centrum Delft organiseert ook rondleidingen door de stad, op zondag om 12 uur in het Nederlands en om 10:30 in het Engels. Meld je vooraf wel even aan door een mailtje te sturen met je naam, aantal personen en met welke tour je meeloopt.
Meer informatie over het Vermeer Centrum Delft vind je op de website via de roze button.
Tip: er worden regelmatig speciale kinderactiviteiten georganiseerd. Kijk maar eens in onze Uitagenda!
Vermeer Centrum Delft
Voldersgracht 21
2611 EV Delft
Openingstijden
Dagelijks van 10.00 tot 17.00 uurOp 25 december gesloten
Prijs
Volwassenen: €12,-Kinderen t/m 11 jaar: gratis
Kinderen 12 t/m 17 jaar: €6,-
Studenten, museumkaart, CJP: €9,-
Alle prijzen zijn inclusief audiotour
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Zomer bij Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!
Gratis sporten in Den Haag
Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken. Helemaal gratis!
Kom samen gamen!
Kom deze zomer plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een Arcade hal vol spellen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen
Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.