Vermeer Centrum Delft
Ontdek het werk, de stad en het leven van Johannes Vermeer in het Vermeer Centrum Delft
Johannes Vermeer is een beroemde schilder uit Delft. Misschien ken je zijn schilderijen ‘Het straatje’ of ‘Meisje met de parel’ wel.
In het Vermeer Centrum Delft kom je alles te weten over deze beroemde schilder. Hoe maakte hij zijn verf? Wie waren zijn tijdgenoten? Wat deed hij nog meer naast het schilderen? In wat voor tijd leefde hij? In drie verdiepingen word je meegenomen in de wereld en tijd van Vermeer.
Een audiotour is bij de ticketprijs ingebrepen.
Het Vermeer Centrum Delft organiseert ook rondleidingen door de stad, op zondag om 12 uur in het Nederlands en om 10:30 in het Engels. Meld je vooraf wel even aan door een mailtje te sturen met je naam, aantal personen en met welke tour je meeloopt.
Meer informatie over het Vermeer Centrum Delft vind je op de website via de roze button.
Tip: er worden regelmatig speciale kinderactiviteiten georganiseerd. Kijk maar eens in onze Uitagenda!
Vermeer Centrum Delft
Voldersgracht 21
2611 EV Delft
Openingstijden
Dagelijks van 10.00 tot 17.00 uurOp 25 december gesloten
Prijs
Volwassenen: €12,-Kinderen t/m 11 jaar: gratis
Kinderen 12 t/m 17 jaar: €6,-
Studenten, museumkaart, CJP: €9,-
Alle prijzen zijn inclusief audiotour
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Nationale Voorleesdagen 2026
Kom naar het 10-daagse voorleesfeest voor kinderen van 0-6 jaar bij Bibliotheek Den Haag!
Madurodam: het perfecte winteruitje
Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!
Filmhuis Den Haag
Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg
De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.