Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterspeeltuin BuytenDelft

De waterspeeltuin van BuytenDelft is een prachtige plek aan de rand van Delft. Kom spelen en spetteren!

De waterspeeltuin van BuytenDelft is een prachtige plek aan de rand van Delft. Superleuk, met zandstrandjes en ligweiden langs een speelgoot met ondiep water. Er staan diverse speeltoestellen zoals wipkippen, glijbanen en schommels. Verder is er een grote speelboot, een kabelbaan, een graafmachientje en een watervijzel. De kwaliteit van het zwemwater wordt regelmatig getest.
Plof neer op het gras of in het zand, je zit hier heerlijk!

De ingang van de waterspeeltuin heeft een nieuwe plek gekregen naast het gebouw met horecapunt van Buytendelft. Hier koop je aan het loket voor €3,50 per persoon je kaartje. De waterspeeltuin is van eind april tot oktober geopend voor waterpret. In de andere maanden is er geen water, maar kun je wel het terrein gratis bezoeken om te spelen in de speeltuin en op het strandje!

Er zijn toiletten op het terrein te vinden, deze worden op drukke zomerse dagen elk uur schoongemaakt. Ook zijn er kranen om zanderige handen & voeten af te spoelen voor je weer naar huis gaat.

Klik door via de roze button voor alle informatie!

Tip: kijk wat er nog meer te doen is bij Stadsboerderij & Waterspeeltuin BuytenDelft!

Waterspeeltuin BuytenDelft

Korftlaan 3A

2616 LJ Delft

Openingstijden zie website
Prijs €3,50 pp. Je kunt ook een voordelige spetterpas kopen!
Mail direct

Mail direct naar Waterspeeltuin BuytenDelft

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Sir Winston Fun & Games

Kom met het hele gezin plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een echte Arcade hal vol spellen!

Meivakantie vol dieren

Ontdek Wild Asia en ga samen op ontdekkingstocht bij Museon-Omniversum met film en museum

Bounce Valley springt eruit

Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!

Mauritshuis in de meivakantie

Vogelavontuur in het Mauritshuis tijdens de meivakantie. Speuren, knutselen en ontdekken!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!

Mauritshuis vol vogels!

In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee

Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips