Leer gratis zeilen, suppen en kanoën!
Kom GRATIS kennismaken met watersporten tijdens Water is our Playground van de Marit Bouwmeester Academy!
Leer helemaal gratis de basisvaardigheden van watersport tijdens Water is our Playground van de Marit Bouwmeester Academy. De academy heeft haar eerste locatie in Den Haag geopend. Kinderen kunnen hier GRATIS instappen om mee te doen en kennis te maken met verschillende watersporten!
De Marit Bouwmeester Academy is opgezet om kinderen op een veilige, leuke en laagdrempelige manier kennis te laten maken met watersport. Zie het als de Cruyff Courts, maar dan op het water!
Wat kun je verwachten?
Je kind doet mee aan een blok van 2 uur, waarin afwisselend verschillende watersporten worden gedaan:
- 2 x 45 minuten watersportactiviteiten
- Zeilen, suppen, kanoën, waterspelen
- Sport, spel en leren in één
- Voor alle niveaus – plezier staat voorop!
- Voor kinderen vanaf 8 jaar, met zwemdiploma A
- Professionele begeleiding en focus op veiligheid
Wie kan mee doen?
Kinderen van alle niveaus mogen meedoen! Deze academy is voor alle kinderen in Nederland. Je moet wel minimaal 8 jaar oud zijn en een zwemdiploma A hebben.
Wanneer is Water is our Playground?
Van mei t/m eind september 2026; meestal op woensdagen en vrijdagen. Precieze data en tijden vind je in het inschrijfformulier.
Meld je nu (gratis) aan op de website via de roze button.
Marit Bouwmeester Academy
Cruquiuskade 10
2521 EA Den Haag
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
The Sand Company zeezwemmen
Veilig zwemmen in zee! 4-weekse woensdagmiddag cursus aan het zuiderstrand op Scheveningen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
SEA LIFE Scheveningen is vernieuwd! Wij namen alvast een kijkje
Hoi! Ik ben Zi, moeder van twee kinderen en woon in Den Haag. Voor Kidsproof ga ik graag op pad om leuke uitjes in de regio zelf te ervaren. Deze keer bezochten we het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen.
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!