
Kids Surfclub
Elke zondag en woensdag is er voor kinderen van 7-13 jaar de Kids Surfclub bij Waves 'n Ripples.
Elke zondag om 10 uur en woensdag om 14 uur is er de Kids surfclub bij surfschool Waves ’n Ripples in ‘s-Gravenzande. Speciaal voor kinderen van 7-13 jaar!
Tijdens de surflessen leren de kinderen op een veilige, positieve en speelse manier de basis van het golfsurfen aan. En wat een fijne locatie op het relaxte strand van ‘s-Gravenzande!
Veiligheid heeft de hoogste prioritiet.
Heel belangrijk; ze besteden ook aandacht aan de risico’s en gevaren van de zee en deze oefenen op het droge.
Zo wordt elke week duidelijk wat de regels zijn hoe je veilig kan golfsurfen. Ze staan hier altijd met minimaal 1 ervaren instructeur op 6 kinderen. De kinderen gaan nooit dieper dan hun middel, tenzij de kinderen al iets ouder zijn en blijkt dat zij dat wel aankunnen op een veilige manier.
En daarna vooral heel veel plezier maken met elkaar en golven surfen 🙂
Minimale vereiste voor deelname:
zwemdiploma A, liefst ook B
minimaal 7 jaar oud
gezonde basisconditie
Tip: Als de kinderen de smaak te pakken hebben en surfstoked zijn geraakt dan zijn ze klaar voor de volgende stap: het surfkamp. Dit is een hele dag van 09:30-16:00 vol met surfactiviteiten en hele leuke waterspellen.
Voor meer info klik op de roze button op deze pagina.
Waves N Ripples
Slag Vlugtenburg 5
2691 XC 's-Gravenzande
Openingstijden
Zondag om 10:00woensdag om 14:00
Prijs
Prijzenlosse les €20/ proefles €12,50
4 lessenpakket €70
Toon op kaart
Meer inspiratie


Peutergym bij Ren4Sport
Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.
Zomerschool Hoftheater
Leer spelen, zingen en dansen of ontwikkel je verder tijdens deze lessenreeks van het Haagse hoftheater!
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.