Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Westlands Museum

Kom naar het Westlands Museum voor een gezellig dagje Westlandse geschiedenis!

In het Westlands Museum wordt de Westlandse geschiedenis behandeld, van de Romeinen tot heden! Alles uit het gebied wordt er verzameld en tentoongesteld. Er is ook een historische tuin; aanrader!

De tentoonstelling vertelt het verhaal van het ontstaan van Westland, een verhaal dat al begint in de tijd van de Romeinen. Hoe is het Westland ontstaan en hoe heeft het kunnen uitgroeien tot het grootste glastuinbouwgebied van de wereld? Maak kennis met tuindersfamilies uit verleden en heden en laat je meenemen in deze tijdreis.

In de historische tuin achter het museum kan je heerlijk rondlopen tussen de bloemen, groenten en fruitbomen. Je ziet hoe de tuinbouw zich ontwikkelde in de periode 1700 tot aan nu. De vrijwilligers doen elke dag hun best om de tuin er op zijn mooist uit te laten zien. Neem een kijkje in het kruidenhoekje, in een oude druivenkas, bij de fruitmuur of bij de kippen en konijnen. 

Er is nog veel meer te doen. Klik voor het volledige overzicht en de huidige tentoonstelling op de roze button om naar de website te gaan.

Westlands Museum

Middel Broekweg 154

2675 KL Honselersdijk

Openingstijden Dinsdag t/m zondag: 13.00 tot 17.00 uur
Maandag en feestdagen: gesloten
Juli & augustus: dinsdag t/m vrijdag om 10.00 uur open
Prijs Kinderen t/m 17 jaar: gratis
Volwassenen: € 7

Museumkaart: gratis
Mail direct

Mail direct naar Westlands Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief