Westlands Museum
Kom naar het Westlands Museum voor een gezellig dagje Westlandse geschiedenis!
In het Westlands Museum wordt de Westlandse geschiedenis behandeld, van de Romeinen tot heden! Alles uit het gebied wordt er verzameld en tentoongesteld. Er is ook een historische tuin; aanrader!
De tentoonstelling vertelt het verhaal van het ontstaan van Westland, een verhaal dat al begint in de tijd van de Romeinen. Hoe is het Westland ontstaan en hoe heeft het kunnen uitgroeien tot het grootste glastuinbouwgebied van de wereld? Maak kennis met tuindersfamilies uit verleden en heden en laat je meenemen in deze tijdreis.
In de historische tuin achter het museum kan je heerlijk rondlopen tussen de bloemen, groenten en fruitbomen. Je ziet hoe de tuinbouw zich ontwikkelde in de periode 1700 tot aan nu. De vrijwilligers doen elke dag hun best om de tuin er op zijn mooist uit te laten zien. Neem een kijkje in het kruidenhoekje, in een oude druivenkas, bij de fruitmuur of bij de kippen en konijnen.
Er is nog veel meer te doen. Klik voor het volledige overzicht en de huidige tentoonstelling op de roze button om naar de website te gaan.
Westlands Museum
Middel Broekweg 154
2675 KL Honselersdijk
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag: 13.00 tot 17.00 uurMaandag en feestdagen: gesloten
Juli & augustus: dinsdag t/m vrijdag om 10.00 uur open
Prijs
Kinderen t/m 17 jaar: gratisVolwassenen: € 7
Museumkaart: gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
The Robots are coming
Herfstvakantie vol robots in Delft; 6 te gekke uitjes voor nieuwsgierige kinderen.
De Betovering bij HNT
Geniet van heel veel voorstellingen, workshops en meer bij HNT tijdens Festival de Betovering!
Kinderboekenweek: Spot aan!
Zing, dans, speel en lees mee tijdens de Kinderboekenweek bij Bibliotheek Den Haag.Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.