You Jump Rijswijk
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Rijswijk.
Bij trampolinepark You Jump Rijswijk (voorheen Jumpsquare) kunnen kinderen zich helemaal uitleven. Springen, rennen, stuiteren en natuurlijk de gaafste trampoline tricks uitproberen! Enne…ook ouders zijn hier van harte welkom om mee te springen 😉
Trampolinespringen is niet alleen ontzettend leuk, maar ook gezond. Het is een goeie workout waarbij je lichaam endorfines aanmaakt: het gelukshormoon dat zorgt voor een vrolijk en ontspannen gevoel. Met de speciale jumpsokken hebben de jumpers bovendien extra grip op de trampolines.
Tijd voor een pauze?
Van al dat springen krijg je natuurlijk dorst en trek. In het horecagedeelte kun je terecht voor lekker snacks en drankjes. Even afkoelen 😉 Terwijl de kinderen nog even doorspringen, kan jij relaxen met een kop cappuccino, thee of iets lekkers erbij.
Wist je dat je bij You Jump ook terecht kunt voor hele toffe feestjes? Je boekt je feestje gewoon via de website van You Jump. Daar kies je je datum en tijd én je kiest uit één van de arrangementen: Super, Mega, Ultimate, een echte Disco party of gecombineerd met X-Cube. Voor de kleintjes tot en met 5 jaar kies je het speciale Mini Jump Feestje. Veel plezier!
Klik voor meer informatie over jouw You Jump vestiging op de roze button.
You Jump Rijswijk
Lange Kleiweg 1-E
2288 GH Rijswijk
Openingstijden
Zie website (via roze button)Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Ontdek de diepe denker in jezelf!
Ga op ontdekking in het Kinderboekenmuseum met masterclasses, verhalen en creatieve workshops
Mauritshuis in de meivakantie
Vogelavontuur in het Mauritshuis tijdens de meivakantie. Speuren, knutselen en ontdekken!
Hart Beach Family Surf
Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Mauritshuis vol vogels!
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.
Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!