Zwembad de Blinkerd
Kom gezellig samen zwemmen tijdens de gezinszwemuren! Vrij zwemmen kan natuurlijk ook!
Op dinsdag zijn alle baden extra verwarmd. Op zaterdag en zondag is het ondiepe bad extra verwarmd. Ben je benieuwd hoe het zwembad er van binnen uitziet? Bekijk dan de virtuele tour op de website.
Op dinsdag en zondag is het mogelijk om hier met het hele gezin te zwemmen! Gezellig samen met papa of mama een paar uurtjes in het zwembad doorbrengen. Meer informatie vind je op de website. Klik hiervoor op de roze button!
Tip: Leren zwemmen kan ook in dit zwembad! Kijk voor meer informatie bij de cateogrie Clubjes!
Tip: Bekijk ons complete overzicht van zwembaden in en rond Den Haag!
Zwembad de Blinkerd
Seinpoststraat 150
2586 HC Den Haag
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Sir Winston Fun & Games
Kom deze kerstvakantie plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een echte Arcade hal vol spellen!
Bounce Valley springt eruit
Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!
Madurodam: het perfecte winteruitje
Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg
De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.