Zwembad De Fluit
Lekker zwemmen en spetteren? Dat kan bij Zwembad De Fluit in Leidschendam!
Zwembad De Fluit biedt zwemplezier en leuke activiteiten voor jong en oud. Voor de allerkleinsten is er baby-, peuter- en kleuterzwemmen. Of je kunt met het hele gezin lekker vrijzwemmen tijdens het recreatief zwemmen.
Goed om te weten: kinderen kunnen alleen worden toegelaten onder toezicht van een volwassene. Dus kom samen met je ouder(s), opa of oma!
Meer informatie vind je op de website van Zwembad De Fluit. Klik hiervoor op de roze button!
Tip: Vier je kinderfeestje in het zwembad! Of kijk in de Uitagenda voor het Discozwemmen!
Tip: Nog geen zwemdiploma? Haal deze gemakkelijk en snel bij Zwembad De Fluit!
Zwembad en sportcomplex De Fluit
Fluitpolderplein 1
2262 ED Leidschendam
Openingstijden
Zie website voor actuele openingstijden.Prijs
Los kaartje: €4,60.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Gratis sporten in Den Haag
Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken. Helemaal gratis!
Zomer vol muziek bij Museon-Omniversum
Bewegen, muziek maken, creatief, films: beleef een zomervakantie vol muziek bij Museon-Omniversum!
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen
Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.