
Leer zwemmen in Kerkpolder
Kom ook naar zwembad Kerkpolder voor het leren zwemmen. Wil jij ook diploma A, B en C?
In Zwembad Kerkpolder ben je aan het juiste adres voor het leren van zwemmen. Kinderen kunnen vanaf 3 jaar worden ingeschreven voor zwemles.
In groepjes met kinderen van je eigen niveau en onder begeleiding van zwemmeesters en/of juffen leer je de schoolslag, rugslag, borstcrawl en rugcrawl.
Het is ook mogelijk om privéles te volgen in een groepje van maximaal 5 kinderen.
De lessen worden gegeven op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag en zaterdag.
Voor meer informatie over de zwemlessen en voor het inschrijven ga je naar de website. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: bij Zwembad Kerkpolder kun je ook super leuk vrij zwemmen. Bijvoorbeeld op zondagochtend met je hele gezin tijdens Gezinszwemmen!
Tip: bekijk ons complete overzicht van zwembaden in en rond Den Haag!
Zwembad Kerkpolder
Kerkpolderweg 1
2625 EB Delft
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!