Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

ZwemABC in Overbosch

Zwemmen is leuk, maar nog leuker is je zwemdiploma halen! Dat kan bij zwembad Overbosch!

Voor het A-diploma leer je de basisbeginselen van het zwemmen. Na het behalen van het B- en C-diploma ben je zwemveilig. De 3 diploma’s samen vormen het Zwem-ABC!

Zodra je je aanmeldt, kom je op een wachtlijst te staan, omdat veel kinderen willen leren zwemmen. Meld je kind dus tijdig aan, dit kan vanaf 5-jarige leeftijd.

Wil je zwemles voor een jonger kind? Dan kun je terecht bij diverse zwemverenigingen. Klik voor meer info hierover en over de zwemlessen bij de Haagse zwembaden (waaronder Overbosch) door via de roze button. 

Tip: Bekijk ons complete overzicht van zwemlessen in en rond Den Haag!

Zwembad Overbosch

Vlaskamp 3

2592 AA Den Haag

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwembad Overbosch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Dansles voor kids en kleuters

Leuke danslessen bij Lonneke van Leth Dans! Kleuterdans, ballet, modern, hiphop en meer!

The Residents Stadsorkest

Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!

Academy of Vocal Arts

De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Reserveer

Goals4Kids

Goals4Kids is bewegen voor peuters en kleuters van 1,5 tot en met 6 jaar, geïnspireerd op voetbal!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nationale Voorleesdagen bij Bibliotheek Den Haag

Van 21 januari t/m 1 februari zijn de Nationale Voorleesdagen. De vestigingen van Bibliotheek Den Haag organiseren superleuke, gratis activiteiten. Het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap, staat centraal. Je kunt zelfs de step van Kleine Aap winnen! Lees je mee?

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.