Zwembad Overbosch
Op vaste dagen en tijden is dit zwembad geopend om met je peuter of het gezin te komen zwemmen!
In zwembad Overbosch kun je vrij zwemmen en meedoen aan verschillende zwemactiviteiten. Op donderdagen is het water extra verwarmd.
Leer vanaf 6 maanden hoe het voelt om in het water te bewegen bij Teddybeerzwemmen. Een deskundige begeleider geeft de lessen en doet de oefeningen. Voor teddybeerzwemmen hoeft u zich niet aan te melden.
Vrij zwemmen doe je op verschillende dagen in de week. Gezinszwemmen is mogelijk op de donderdag, vrijdag en zondag. Teddybeerzwemmen kan op donderdag en vrijdag.
Meer informatie over de verschillende activiteiten en het zwembad vind je op de website. Klik op de roze button!
Tip: Het meest complete overzicht van zwemlessen en zwemscholen in en rond Den Haag vind je in onze categorie Clubjes!
Zwembad Overbosch
Vlaskamp 3
2592 AA Den Haag
Openingstijden
Zie website voor actuele openingstijden.Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Zomer bij Kunstmuseum Den Haag
Kom lekker buiten schilderen, kleien en timmeren in de museumtuin van het Kunstmuseum deze zomer!
Zomer vol muziek bij Museon-Omniversum
Bewegen, muziek maken, creatief, films: beleef een zomervakantie vol muziek bij Museon-Omniversum!
Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dierenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.