Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Zuiderpark

Lekker zwemmen en spetteren doe je in zwembad Zuiderpark! Durf jij in de wildwaterbaan?

In het recreatiezwembad Zuiderpark is voor iedereen wat te beleven. Zo is er bijvoorbeeld een glijbaan, een wildwaterbaan en een Turks stoombad.

Het recreatiebad is alle dagen extra verwarmd. Het water van de andere zwembaden wordt op woensdag extra verwarmd. Naast vrij zwemmen is het hier ook mogelijk om op woensdag, vrijdag en zondag met het gezin te komen zwemmen!

Ben je tussen de zes maanden en drie jaar? Kom dan teddybeerzwemmen en wen op een speelse manier aan het water! Doe de oefeningen en krijg uiteindelijk een teddybeercertificaat!

Alle informatie over het zwembad en de activiteiten vind je op de website via onderstaande link!

Tip: Bekijk ons complete overzicht van zwembaden in en rond Den Haag!

Zwembad Zuiderpark

Meester P. Droogleever Fortuynweg 59

2533 SP Den Haag

Openingstijden Vrij zwemmen: elke dag, zie de website voor specifieke tijden.
Gezinszwemmen: woensdagochtend 8 - 13 uur, vrijdagavond 18.30 - 21.45 uur en zondag 9 - 13 uur.
Teddybeerzwemmen: dinsdag en donderdag tussen 9.00 en 11.15 uur

Zie website voor actuele openingstijden.
Prijs Vrij: vanaf €2,75. Teddybeerzwemmen: €5,60 per keer.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Den Haag van strand tot stad

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE: Den Haag is een geweldige bestemming voor het hele gezin!

Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen

Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren

Zomer bij Kunstmuseum Den Haag

Kom lekker buiten schilderen, kleien en timmeren in de museumtuin van het Kunstmuseum deze zomer!

Zomer vol muziek bij Museon-Omniversum

Bewegen, muziek maken, creatief, films: beleef een zomervakantie vol muziek bij Museon-Omniversum!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.

Gratis sporten tijdens de Haagse Sportzomer

Pak je agenda erbij want de Haagse sportzomer is van start! Van 21 juni tot en met 21 september 2026 staat Den Haag in het teken van sport. Tijdens de Haagse Sportzomer zijn er door de hele stad gratis sportfestivals, sportclinics en topsportevenementen voor kinderen en gezinnen. Van BMX’en en voetbal tot beachvolleybal en rugby op het strand. Er is deze zomer zóveel leuks te doen!

Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips

Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.