Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Zuiderpark

Lekker zwemmen en spetteren doe je in zwembad Zuiderpark! Durf jij in de wildwaterbaan?

In het recreatiezwembad Zuiderpark is voor iedereen wat te beleven. Zo is er bijvoorbeeld een glijbaan, een wildwaterbaan en een Turks stoombad.

Het recreatiebad is alle dagen extra verwarmd. Het water van de andere zwembaden wordt op woensdag extra verwarmd. Naast vrij zwemmen is het hier ook mogelijk om op woensdag, vrijdag en zondag met het gezin te komen zwemmen!

Ben je tussen de zes maanden en drie jaar? Kom dan teddybeerzwemmen en wen op een speelse manier aan het water! Doe de oefeningen en krijg uiteindelijk een teddybeercertificaat!

Alle informatie over het zwembad en de activiteiten vind je op de website via onderstaande link!

Tip: Bekijk ons complete overzicht van zwembaden in en rond Den Haag!

Zwembad Zuiderpark

Meester P. Droogleever Fortuynweg 59

2533 SP Den Haag

Openingstijden Vrij zwemmen: elke dag, zie de website voor specifieke tijden.
Gezinszwemmen: woensdagochtend 8 - 13 uur, vrijdagavond 18.30 - 21.45 uur en zondag 9 - 13 uur.
Teddybeerzwemmen: dinsdag en donderdag tussen 9.00 en 11.15 uur

Zie website voor actuele openingstijden.
Prijs Vrij: vanaf €2,75. Teddybeerzwemmen: €5,60 per keer.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

CORPUS UNLOCKED

Deze zomer is jouw lichaam het spel bij CORPUS UNLOCKED! Merk jij wat er in je lichaam gebeurt?

Zomer vol muziek bij Museon-Omniversum

Bewegen, muziek maken, creatief, films: beleef een zomervakantie vol muziek bij Museon-Omniversum!

EPICX Zomerfestival 0-12 jr

Heel veel waterpret en speelplezier bij EPICX Den Haag deze zomer!

Zomer in Plaswijckpark

Buitenspeeltuin, binnenspeeltuin, park én dierentuin in één... Plaswijckpark heeft het allemaal!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!

Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.

Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips

Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.