ToBe cursussen voor kids
De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe!
Leuke cursussen voor kids
Op zoek naar een leuk clubje? Bij ToBe cultuurcentrum kunnen kids lessen volgen in dans, kunst & design, muziek en theater.
Het draait daarbij om samen plezier maken en jezelf creatief ontwikkelen. Tijdens de lessen krijgen kinderen volop ruimte om te leren in hun eigen tempo.
In een band spelen, DJ’ing, samen een film of voorstelling maken, leren dansen als een ballerina of bij hiphop, of je fantasie de vrije loop laten bij modeltekenen of schilderen. Maar ook edelsmeden, acteren en muziek voor baby’s, het kan allemaal en er is nog veel meer!
Je vindt het nieuwe cursusaanbod voor 2026 hier!
Je kunt kiezen uit een korte cursus of jaarcursus, aan sommige lessen kunnen ook (groot)ouders meedoen. Bijna alle cursussen sluiten af met een presentatie. Voor extra enthousiaste kinderen zijn er veel mogelijkheden en talentgroepen.
Lessen worden gegeven in het Energiehuis in Dordrecht, maar ook in verschillende wijken van Dordrecht en in Papendrecht. Ook is er een vestiging van ToBe in Ridderkerk.
Meer informatie vind je via de roze button.
Op zoek naar tips voor een verjaardagsfeestje? Bekijk de pagina met ideeën voor kinderfeestjes!
ToBe cultuurcentrum
Noordendijk 148
3311 RR Dordrecht
Openingstijden
Zie website voor meer info en het complete cursusaanbod via de roze buttonPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.
Mamablogger op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof blogster Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.