Wantijpark
Lekker spelen op het gras of in de speeltuin in het Wantijpark in Dordrecht!
Op zoek naar een fijne plek om lekker buiten te spelen? In het Wantijpark kan je fijn spelen op de velden of in de speeltuin.
In het park vind je mooie oude bomen en vijvers en er zijn wandelpaden en bankjes. Je kunt er ijsvogels spotten en aan de oevers is zelfs al eens een bever gesignaleerd! De kinderen vermaken zich prima in de speeltuin en het poedelbadje. Vanaf 1 mei en met minimaal 22 graden is het gratis peuterbadje de Paddestoel open.
Verder is er in het park een dierenweide met geiten, schapen, ganzen, kippen en eenden (voeren is niet toegestaan). Het heeft als enige park in Dordrecht een restaurant, het Wantijpaviljoen, waar je gezellig kunt zitten voor een hapje en een drankje.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Ontdek Eiland IJsselmonde
Er is zoveel te doen, zien en ontdekken op Eiland IJsselmonde! Ga je mee op avontuur in de natuur?
Creatieve kindercursussen SKVR
Kom spelen, ontdekken, leren en maken tijdens de creatieve cursussen bij SKVR!
Familiewandeling Tramhuis
Ontdek Rotterdam op een leuke en interactieve manier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 kekke kinderwinkels in Gouda
Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!
7x ontsnappen! Coole escaperooms in en om Rotterdam
Escaperooms zijn helemaal hot! Met thema’s als een tijdmachine, wereldreiziger en bonte beestenboel zijn veel ontsnappingskamers in de regio ook heel geschikt en súperleuk voor kinderen! Er is zélfs een escapebus én een escape eiland! Te gek voor een familie-uitstapje, een kinderfeestje of team-uitje! We hebben 7 héle leuke op een rijtje gezet.
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!