Zorgeloze vakantie
In de aangepaste vakantiehuizen van Ronald McDonald Kinderfonds kun je zorgeloos op overnachten.
De zorg voor Bram vraagt veel. Op vakantie gaan is dan ook niet vanzelfsprekend.
In de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds kunnen Lonneke en Martijn een deel van hun zorgen thuislaten. Hier is alles aanwezig om met het hele gezin te genieten. Zo ontstaat ruimte om samen herinneringen te maken en weer op te laden.
Via de roze websitebutton zie je het verhaal van Lonneke, Martijn en Bram!
TIP: check onze inclusief-pagina voor meer toegankelijke uitjes met kids.
Geschikt voor
Lijstjes voor Drenthe
Toegankelijke inspiratie
De VeineDAGEN en ZiezoBEURS
Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!
Toegankelijke events in april
In april staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Mega Wandel Marathon
Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Veel plezier met maken! :)
4x orginele paasrecepten
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!