Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bitter en Zoet

In de omgeving van het rolstoeltoegankelijke Bitter en Zoet zijn veel buitenspeelactiviteiten!

Restaurant Bitter en Zoet ligt in het bijzondere dorp Veenhuizen in Drenthe. Hier kun je terecht voor een lekkere lunch of diner. Er staan diverse gerechten op de menukaart, waarbij veel producten uit de eigen moestuin worden gehaald en veel producten zijn afkomstig uit Drenthe en het Noorderland. In Bitter en Zoet kun je naast eten en drinken ook slapen. Het hotel beschikt ook over meerdere rolstoeltoegankelijk kamers.

Er zijn tal van buitenspeelactiviteiten voor kinderen in de directe omgeving van Bitter en Zoet. Het bos is een grote jungle, een stoere speeltuin. Ga met zoekkaarten en een looppotje op zoek naar grote en kleine bewoners. Voor kinderen tussen de 7 en 12 jaar is in het museum de leuke speurtocht “de vloek van Veenhuizen”. Vlak achter Bitter en Zoet is een spannend klimbos gebouwd en er is een zwembad in de buurt.

Toegankelijkheid

Het restaurant bevindt zich op de begane grond. In het restaurant zijn geen drempels aanwezig. Het restaurant kent een ruime indeling. De tafels beschikken over een centrale middenpoot zodat je er met een (elektrische) rolstoel goed onder kunt rijden. Er is een ruim invalidentoilet aanwezig. Hulphonden zijn welkom.

Meer info vind je via de websitebutton!

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Bitter en Zoet

Hospitaallaan 16

9341 AH Veenhuizen

Mail direct

Mail direct naar Bitter en Zoet

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Geschikt voor

Toegankelijke inspiratie

Prikkelarme familieavond in het Rijksmuseum

Geniet van de kunst in het Rijksmuseum tijdens een prikkelarme openstelling!

Toegankelijke events in april

In april staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

AUTSJ (4+)

Een voorstelling van Het Filiaal over omgaan met prikkels. Met weinig tekst, veel actie, dans en kungfu.

Mega Wandel Marathon

Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

5x Kidsproof musea in Drenthe

Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!

Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief