Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Binnenpret in Plopsa!

Buitengewoon veel binnenpret in Plopsa Indoor Coevorden!

Laat je betoveren door de magische wereld van Studio 100 en beleef een onvergetelijke dag in het mooiste indoorpretpark van Nederland! Dans in de K3 –Disco, spring tussen Dansende Fonteinen, klim in Plops speelboom, maak een bloedstollende vaart op de Wickiebaan en bewonder de kunstjes van Bumba in het nostalgische amfitheater! Meer dan vijfentwintig attracties veroveren de harten van kleine avonturiers en hun familie.

Bij mooi weer speel je in het ruime buitengedeelte met K3-Brandweermolen, K3-Verkeerspark, Maya-Speeltuin, Klimberg en andere spannende attracties. Een hele dag plezier voor Ploppertjes van 2 tot 8 jaar!

Bovendien geniet je alle dagen van exclusieve Meet & Greets met je favoriete Studio 100-figuren. Ontmoet Maya de Bij, Wickie de Viking, Mega Mindy en laat je dagelijks betoveren door een knotsgekke Bumba Show in het prachtige Theater!

Voor meer informatie, voordelige tickets, openingsuren en -dagen, klik op de ‘roze website’ button!

Plopsa Indoor Coevorden

Reindersdijk 57

7751 SH Dalen

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Plopsa Indoor Coevorden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

2,5 km Beleving met de kids

Water oppompen, klauteren, genieten zijn de belangrijke ingrediënten van dit belevingspad in Hoogersmilde

Avontuurlijk verhaal en pad

Het Houten Pad van Theodoor is niet alleen een verhaal over een avontuurlijk varkentje, maar ook een pad!

Tof Belevingsbos!

Een leuk speel-, doe-, wandel,- en belevingsbos in Gemeente De Wolden! Belevingsbos Kerkenveld!

Wandelen op het Plankenpad

Het plankenpad in Nationaal Park Dwingelderveld! Ontdek de familie wandelroute hier!

Uitgelicht

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Tip: Light Safari in Beekse Bergen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Gemakkelijke kersthapjes

Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!

10x Kerst knutsels

Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijn, glitters en knutselmaterialen. Wij hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.

 

5x Kidsproof musea in Drenthe

Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!

13x warme chocolademelk

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >