Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilschool De Bird

Vier een onvergetelijke zeilvakantie bij Zeilschool De Bird in Heeg.

Zeilschool De Bird is een prachtige plek om je zeilvakantie (vanaf 7 jaar) te vieren. Het heeft een “privé-meer” waar het zeilen optimaal geleerd kan worden. 

Door de uitgebreide vloot is er voor elke niveau een geschikte boot tijdens de zomerkampen. Van Optimist tot Valk en van surfplank tot Catamaran. In het meer liggen pontons waarvandaan lesgegeven wordt en het eigen “Bird” eiland dat gebruikt wordt voor de Lasers, Topazen, Splashes, Catamarans en surfboards.

Tijdens je zeilvakantie is alles geregeld. Ontbijt, lunch en diner. Je kunt kiezen voor een intern of extern verblijf. Bij intern verblijf heb je de beschikking over een gezellige kamer. Bij extern verblijf slaap je elders, bijvoorbeeld op een camping of in een vakantiehuisje, of gewoon thuis als je in de buurt woont! Super fijn en flexibel zo’n vakantiekamp.

Meer weten over Zeilschool De Bird? Ga dan via de roze button naar de website.

TIP: Op zoek naar meer leuke clubjes? Klik hier voor een handig overzicht.

Zeilschool De Bird

De Burd 19

8621 JX Heeg

Openingstijden Ga hiervoor naar de website.
Prijs Ga hiervoor naar de website.
Mail direct

Mail direct naar Zeilschool De Bird

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief