Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilschool De Veenhoop

Beleef het avontuur dat zeilen heet bij Zeilschool De Veenhoop in De Veenhoop.

Zeilschool De Veenhoop organiseert zeilweken en zeilweekenden voor kinderen en jongeren. Vanaf zeven jaar kun je hier zeilles krijgen. De nadruk ligt op goed en veilig leren zeilen en alle zeilers krijgen les op bijpassend niveau.

Een zeilcursus bij De Veenhoop is een belevenis. Vanaf de eerste stap in de boot doe je zoveel mogelijk zelf, onder begeleiding van een instructeur.  Je kunt hier terecht voor een vakantiekamp in de zomer-en meivakantie maar ook tijdens de Hemelvaart en Pinksteren.

De ligging van de zeilschool biedt gevarieerde lesmogelijkheden. Bij vrijwel ieder weertype wordt er uitgevaren. Je zeilt bij Grou, Eernewoude, op de Wijde Ee en de Smalle Ee. De afwisseling van smal en breed water is erg leerzaam en vooral erg leuk! Nieuwsgierig geworden? Kijk dan verder op de website via de roze button.

Fryslân met kids is zo leuk! Check ook even ons overzicht voor de leukste restaurant tips.

Zeilschool De Veenhoop

Eijzengapaed 7

9215 VV De Veenhoop

Openingstijden Kijk hiervoor op de website.
Prijs Kijk hiervoor op de website.
Mail direct

Mail direct naar Zeilschool De Veenhoop

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Drenthe

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen

Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle regenachtige dagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?

De 8x binnenspeeltuinen in Drenthe!

Dit zijn de 8x leukste binnenspeeltuinen en trampolineparken om te bezoeken, in Drenthe! Weer of geen weer!

Voorjaarsvakantie tips en uitjes in Drenthe!

De voorjaarsvakantie staat voor de deur, we mogen er gelukkig weer lekker op uit én er is weer allerlei leuks te doen! Hieronder hebben wij onze favoriete uitjes in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.

TIP! Een regenachtige dag redden in de vakantie!

Daar is het weer, het typisch Nederlandse regenachtige weer waar we allemaal bekend mee zijn. Maar laat de regen je humeur niet verpesten! Het is tijd om de kids op te vrolijken met een geweldig dagje uit waar ze dol op zullen zijn. Ontdek hier de leukste eropuit binnen tips samen met de kids!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief