Zeilschool Op de Helling
Voor een gezellige, spannende en leerzame zeilweek ga je naar Zeilschool Op de Helling in Heeg.
Nog nooit gezeild, maar wil je het graag leren? Vanaf 7 jaar kun je zeilen leren bij Zeilschool Op de Helling in Heeg.
De Optimist is de perfecte boot om in te beginnen! Je hebt de hele week een boot voor jezelf en zeilt in een groepje met kinderen die ongeveer even goed zijn.
De instructeur geeft les vanuit een motorboot of vanaf een vlot en is altijd in de buurt. Na een weekje zeilles kun je al helemaal zelf de boot besturen!
Kun je al wat beter zeilen, dan ga je verder met moeilijkere technieken. Je leert dan ook de eerste beginselen van het wedstrijdzeilen. Wil je meer weten? Kijk dan via de roze button op de website.
Fryslân met kids is zo leuk! Check ook even ons overzicht voor de leukste dagjes uit tips.
Zeilschool Op de Helling
Gouden Boaijum 2
8621 CV Heeg
Openingstijden
Ga hiervoor naar de website.Prijs
Ga hiervoor naar de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
10x Gemakkelijke kersthapjes
Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!