Theatervoorstelling Rinus
Geniet van de theatervoorstelling 'Rinus' bij Bibliotheek Bladel!
Van 22 januari t/m 1 februari staat de bibliotheek in het teken van de Nationale Voorleesdagen, het grootste boekenfeest voor kinderen van 0 tot 6 jaar.
Voorlezen is goed voor de taalontwikkeling van jonge kinderen. Met lekker voorlezen begint een leven lang leesplezier. Daarom organiseren we leuke en interactieve activiteiten voor kinderen en hun (groot)ouders. Centraal staat de Prentenboek Top 10, de leukste voorleesboeken gekozen door een deskundig comité.
Theatervoorstelling ‘Rinus’
Rinus is dol op zijn opa. Hij was vroeger een echte held.
Hij rende en was altijd druk in de weer!
Nu is Rinus een dagje bij opa, maar opa is moe en lui.
Rinus trekt er op uit met zijn vrienden, het avontuur tegemoet, maar dan komt Rinus in gevaar en dan is opa ineens daar.
Janine van het Oisterwijkse Jeugdtheater van Niks & van Alles neemt kinderen mee in een mooi, visueel verhaal, net als het boek. Daarna ais er tijd voor liedjes én meespelen. we maken namelijk een neushoornfeestje!
Aanmelden
Schuif gezellig aan met je (klein)kinderen. De activiteit is gratis. Meld je aan door op de roze button te klikken.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bibliotheek Bladel
Markt 4
5531 BA Bladel
Openingstijden
11;00-11:45 uurPrijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!
Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
13 pareltjes in de Maashorst
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.