Zwembad De Schop
Vrij zwemmen bij Zwembad De Schop!
Zwembad De Schop is de ideale bestemming voor een dag vol waterplezier voor het hele gezin. Dit zwembad biedt een scala aan faciliteiten en activiteiten die zowel jong als oud zullen vermaken.
Het zwembad beschikt over een 25-meter bad, perfect voor baantjes trekken, en een instructiebad waar de kleintjes veilig kunnen spelen en leren zwemmen. Er zijn tal van activiteiten voor iedereen, van babyzwemmen tot snorkelen. Zwembad De Schop staat bekend om zijn vriendelijke sfeer en uitstekende toegankelijkheid, inclusief rolstoelliften. Na het zwemmen kun je genieten van een hapje en een drankje in de gezellige omgeving van het sportcomplex.
Kom langs en ontdek zelf waarom Zwembad De Schop een favoriet is onder gezinnen in de regio!
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe winteruitjes voor de hele familie
Overal lichtjes, knisperende vuurtjes, warme chocolademelk, ontroerende verhalen en samen genieten. De gezelligste tijd van het jaar! In de regio Eindhoven en Noord-Limburg worden er deze periode zoveel gezellige uitjes voor het hele gezin georganiseerd. Heel veel plezier.
Schaatsbanen in én om Eindhoven en Noord-Limburg
Samen schaatsen! Dat kan tijdens de feestdagen in de kerstvakantie. Haal de schaatsen maar uit het vet en ontdek de schaatbanen.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!