Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Binnenspeeltuin Saraland

Ga naar de toffe binnenspeeltuin 'Saraland' in Houthalen-Helchteren!

Kom het ontdekken in de binnenspeeltuin van Saraland. Overdekt spelen, springen, klimmen, klauteren en glijden. Een binnenspeeltuin waar kinderen echt kind kunnen zijn. Leef je uit op één van de 35 speeltoestellen, glij van één van de 25 glijbanen en ontdek meer dan 7.500 m2 aan binnen- en buitenspeelplezier. Binnen spelen is nog nooit zo fantastisch geweest.

De binnenspeeltuin in Saraland is volledig gericht op kinderen en daarom ook omheind, hierdoor kunnen de kinderen veilig spelen en dat geeft jullie als ouder wel zo’n gerust gevoel. Voor ouders is er natuurlijk gratis WIFI aanwezig en een horeca-gedeelte (Tom’s Herberg). Kom langs voor een hele dag speelplezier. 

Tijdens mooie dagen kan er ook buiten worden gespeeld in de nieuwe buitenspeeltuin!

Saraland ligt in Houthalen-Helchteren in België en is 40 minuten rijden vanaf Eindhoven.

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Saraland

Molenheidestraat 31

3530 Houthalen-Helchteren

Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief