De Keizer eten & drinken
Sportief bezig zijn met het hele gezin en daarna uitrusten onder het genot van een hapje en een drankje!
Leuke dingen doen in de bosrijke omgeving van De Keizer eten & drinken in Eersel. Vanaf de tegenovergelegen Natuurpoort starten bijvoorbeeld verschillende leuke wandel- en fietsroutes. Ook is er een Kabouterpad, welke dagelijks te lopen is. Tijdens de wandeling krijgen de kinderen een echte kaboutermuts, seizoensgebonden opdrachtjes, een pakje drinken en wat lekkers voor onderweg. Ook vind je naast De Keizer een 18-holes midgetgolf baan en een KinderBoerderij met dieren zoals Victor het varken en de gebroeders alpaca.
Na het doen van een van deze activiteiten kun je bij De Keizer eten & drinken aanschuiven voor een drankje, een heerlijke lunch of een uitgebreid diner. Ook voor de kleintjes is er volop keuze uit lekkere kindergerechten. Uiteraard is er ook hier aan vermaak voor de kids gedacht. Zo kunnen ze springen op de airtrampoline en hobbelen op het hobbelpaard. De kinderen kunnen zich hier uitleven terwijl de ouders genieten van een lekker drankje en/of hapje op het terras.
Kortom, genieten voor jong en oud!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Schaatsbanen in én om Eindhoven en Noord-Limburg
Samen schaatsen! Dat kan tijdens de feestdagen in de kerstvakantie. Haal de schaatsen maar uit het vet en ontdek de schaatbanen.
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!
Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg
Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief