Koning Kyrië Avonturenpad
Hoor, snuif de geuren van het avonturenpad in Hoogeloon.
Dit avonturenpad wordt gerealiseerd door Stichting “Hoogeloon op de kaart!” Geheel belangeloos door vele vrijwilligers, of juist belangensvol voor kinderen, ouders, opa’s, oma’s, kabouters en alle die mensen die weer binding willen krijgen met de natuur.
Het pad kent ongeveer 20 avonturenpunten met een uitkijktoren.
De korte route langs de Kabouterberg is goeddeels een vlonderpad met kleine beklimmingen en vooral geschikt voor de jongere kids.
Laat je verrassen en ontdek.
Klik voor meer info op de roze button.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Meer inspiratie
Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.
Speelboerderij De Steenuil
Speel- en doeboerderij boordevol dieren op het platteland van Oirschot!
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.
Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?