Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Haelen

Bij Zwembad Haelen, Noord-Limburg kan je zwemles volgen, vrij zwemmen en baby-/knuffelzwemmen.

Laco zwembad Haelen is gelegen aan de bosrand van dit dorpje in Limburg. Hier kun je terecht om te zwemmen, als sportbeoefening of recreatief, alleen, met je gezin of in groepsverband.

Naast reguliere zwemles wordt bij Laco zwembad Haelen ook babyzwemmen aangeboden, het zogenaamde Knuffelzwemmen. Babyzwemmen is een goede start om je baby of peuter spelenderwijs en veilig watervrij te maken. Daarnaast verzorgen ze er gezellige groepslessen AquaJoggen voor jong en oud.

Het binnenbad beschikt over een recreatiebad. Na het zwemmen kun je heerlijk relaxen in onze sauna of stoombad.

Tip: Neem een kijkje in onze uitagenda voor de leukste activiteiten in en om Eindhoven.

Laco Zwembad Haelen

Roggelseweg 50

6081 NP Haelen

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Laco Zwembad Haelen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

BillyBird Hemelrijk

Veilig, voordelig en onvergetelijk!

Speelboerderij De Steenuil

Speel- en doeboerderij boordevol dieren op het platteland van Oirschot!

Zomervakantie in het Philips Museum

Wat is er toch veel te beleven deze zomer in het Philips Museum.

Museumpark VONK | zomervakantie

Deze zomervakantie: kom kijken met je handen in Museumpark VONK

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waterspelletjes voor een warme dag!

Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!