Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

5x koffiespots

5x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen!

Zin om even lekker om te warmen? Maar waar? Wij hebben 5x fijne plekjes ontdekt waar je heerlijk met het gezin bijvoorbeeld een warme chocolademelk kunt drinken en waar de kids natuurlijk ook nog even fijn kunnen spelen!

Ontdek de 5 plekken hier! of klik op de roze website button!

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Pannenkoekenhuis Patershof

Bij Pannenkoekenhuis Patershof in Noord-Limburg kun je superleuk spelen en je eigen pannenkoek versieren!

Pannenkoek in de natuur!

Dit sfeervolle pannenkoekenrestaurant is gelegen in een schitterend bosrijk gebied de Herperduin!

Pannenkoekenhuis Pluk

Ga smullen en smikkelen bij Pannenkoekenhuis Pluk in Beek en Donk, Noord-Limburg!

Pannenkoekenhuis De Bosrand

Bij De Bosrand, Noord-Limburg kun je niet alleen lekkere pannenkoeken eten maar ook midgetgolfen!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste buitenspeeltuinen van Noord-Limburg vind je hier op Kidsproof Eindhoven

Deze 7 toffe buitenspeeltuinen liggen in Noord-Limburg. Iets buiten Eindhoven maar zeker de moeite waard. De kids zullen hier heel veel speelplezier beleven. Check vooraf altijd even de site van de speeltuin met de actuele openingstijden.

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief