Boerenbondmuseum Gemert
Wil jij een keer terug in de tijd? Kom dan naar het Boerenbondmuseum in Gemert.
Het Boerenbondsmuseum is een uniek levend openluchtmuseum.
Authentieke gebouwen, levende have, ambachten.
Je knippert met je ogen, en ineens sta je in het Brabantse boerenleven van een eeuw geleden. Compleet met een boerderijgedeelte met levende dieren, een gezellig dorpsplein met verschillende ambachtshuisjes, een klompenfabriek en zelfs een handkrachtzuivelfabriek.
Het Boerenbondsmuseum leeft.
Het boerenbedrijf wordt gerund zoals aan begin vorige eeuw, de akkers worden bewerkt zoals meer dan 100 jaar geleden.
De rustieke omgeving en het nostalgische pleintje. Je komt er oren en ogen tekort. Voor jong en oud heeft het museum genoeg te zien en te doen.
Zintuigen worden geprikkeld. Geluiden, geuren, smaken en beelden nemen je mee naar een rustiek Brabants peeldorp aan het begin van vorige eeuw.
Een levende historie.
Nieuwsgierig geworden en wil je een keer terug in de tijd? Klik dan op de roze button voor meer informatie.
Tip: Check onze Uitagenda eens! Superhandig!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg
Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg... Ik hou d'r van!
Carnavalspret regio Eindhoven en Noord-Limburg
De vrolijkste tijd van het jaar is Carnaval!
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.