Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Intocht Sinterklaas Veghel 2025

Alles over de Sinterklaasintocht in Veghel!

Sinterklaas meert zondag 16 november 2025, daags na de landelijke intocht, met zijn privéschip De Spanje om 13.30 uur aan in Veghel. Hij neemt weer een groot pietengevolg met zich mee. Dat laat het Veghelse Sint Nicolaas-comité weten.

De voorbereidingen voor een groots onthaal van de goedheiligman zijn al voor de zomervakantie gestart. Sinterklaas wordt dit jaar weer vergezeld door vele tientallen Pieten, die op verschillende boten voor de Sint uitvaren. Na voet aan wal te hebben gezet maakt Sint een rijtoer op zijn schimmel, via de Hoogstraat naar de Markt in Veghel. Daar wordt de Spaanse bisschop officieel verwelkomd, waarna de kinderen de gelegenheid hebben om Sinterklaas een handje te geven.

Glorie
De intocht in Veghel trekt jaarlijks vele duizenden belangstellenden uit de verre omtrek naar de binnenhaven toe. Ruim 150 Pieten vergezellen de Spaanse bisschop bij zijn intocht. De Spanje gaat om 13.30 uur voor anker aan de Noordkade. Waar hij welkom wordt geheten door Burgemeester Kees van Rooij en honderden kinderen aan de kade, in de Hoogstraat en op de Markt.

Klik op de roze button voor meer informatie.

Meer toffe tips vind je hier!

Data:

  • zondag 16 november 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Sinterklaas intocht Veghel

Meer inspiratie

Dutch Design Week 2025

Kom naar de Dutch Design Week 2025 in Eindhoven!

7x Nieuwe familiefilms bij Pathé

Van Gabby's Poppenhuis tot Dora's Meerminnenavontuur, Sinterklaas op het grote doek en meer!

Next Nature Museum | Herfstvakantie

Niet zomaar een UFO, het is een museum

Slotweekend preHistorisch Dorp

Het allerlaatste weekend van 2025 komt eraan voor het preHistorisch Dorp!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

11x dieren knutselen met bladeren

In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief