Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

10 gave doe-het-zelf ideeën voor Koningsdag!

Gepubliceerd op 3 juni 2024

Wat gaan jullie doen op Koningsdag? Met een kleedje op de vrijmarkt zitten om speelgoed waar de kids op uitgekeken zijn te verkopen? Naar de kermis? Of gewoon lekker thuis genieten van een dagje vrij?

Wij maken meestal een combi. ’s Morgens vroeg eerst even naar de vrijmarkt om te struinen tussen de tweedehands spulletjes. Dan ergens, liefst op een terrasje, een lekker broodje eten en ’s middags thuis. Spelletje doen, samen koken, knutselen. In koninklijk thema natuurlijk.

Zin in iets lekkers? Scoor hoge ogen met de cupcakes met tulpjes, kroontjes van mango (of van ander vers fruit) en met een verrassing van Hollandse stroopwafeltjes. Allemaal ‘Oranje Boven’! Ook leuk als traktatie trouwens als je kind ergens in de buurt van Koningsdag jarig is. Of om op de vrijmarkt te verkopen.

Als je kinderen op de vrijmarkt gaan zitten om spulletjes te verkopen, maak dan een grabbelton voor ze voor alle kleine dingetjes. Reken maar dat ze dat leuk vinden.

En kan één van je kinderen een beetje schminken? Ook dat is een leuke manier om een centje bij te verdienen. Deze voorbeelden van een libelle, clowntje en een Nederlandse vlag zijn helemaal niet ingewikkeld om na te maken. Succes gegarandeerd. Nog meer verdienen? Lees dan zeker onze tips; rijk worden op Koningsdag Deze link opent in een nieuwe tab.

En houden jouw kids van knutselen? Dan zijn dit natuurlijk toppers om te maken op Koningsdag. Een kroontje, ‘koninklijke’ haarspeldjes of een vlaggenslinger in de kleuren van de Nederlandse vlag.

Check ook de leukste uitjes Deze link opent in een nieuwe tab met Koningsdag!

Heelveel plezier.

Lees ook:

Alle blogs

Toffe zomervakantie uitjes

Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.

Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?

Meer inspiratie

Zomervakantie in het Philips Museum

Wat is er toch veel te beleven deze zomer in het Philips Museum.

Zomervakantie bij BillyBird Hemelrijk

Veilig, voordelig en onvergetelijk!

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Geniet in de airco van avonturen van de Smurfen, van Lilo & Stitch en meer populaire filmhelden!

Zomervakantie bij Motion Experience

Zomer vol verwondering bij Motion Experience!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief