Ballorig Roermond
Bij Ballorig in Roermond, Noord-Limburg, kan ieder kind zijn energie kwijt! Kom je ook spelen?
Een binnenspeeltuin is voor kinderen altijd een feestje! En terwijl zij lekker bezig zijn kun jij even rustig zitten met een kop thee of koffie.
Bij Ballorig Roermond vermaken de kids zich met een mega trampoline, een circuit, een ballenbak en nog veel meer..
Voor de allerkleinsten is er een speciaal peutergedeelte waar ze zich heerlijk kunnen vermaken. Ook leuk, ga eens met de kleintjes naar de speciale peuterochtend zodat ze ongestoord rustig kunnen spelen!
Wil je alvast een kijkje nemen? Klik dan op de roze button!
Tip: Te mooi weer voor een binnenspeeltuin? Speeltuin Kitskensberg in Roermond, is een buiten speeltuin en heeft zo´n 80 verschillende speeltoestellen!!
Ballorig Roermond
Elmpterweg 48
6042 KL Roermond
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9X CREEPY HALLOWEEN SNACKS
Makkelijke creepy snacks voor Halloween. Niet te ingewikkeld, geen gekke ingrediënten, soms zoet en soms gezond. Vooral snel klaar. Ik ben fan!
Herfstbingo
De herfst is voor ons het het seizoen om heerlijk naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen door de prachtige bossen van de regio Eindhoven en Noord-Limburg. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt.